
Κηροπήγιο (Φ11x21.5) Estheti 752-24048
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε ασημί-γκρι χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό με γυάλινο στοιχείο. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Γκρι |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
