
Ρολόι Τοίχου (Φ30) A-S Ariana 195205
Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε πετρόλ χρώμα με λευκό καντράν. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται και έχει 3 μαύρους δείκτες. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή του γραφείου.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 29 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.585 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Αναλογικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, στρογγυλό

Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα