
Ράφια Τοίχου Γυαλιστερά Άσπρα 4 Τεμάχια 23x23,5x3,8 εκ. MDF
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 6×84×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό ράφι τοίχου με κλασικό σχεδιασμό από την εταιρεία Vasagle. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο MDF σε καφέ ρουστίκ χρώμα. Τοποθετήστε τo σε έναν κενό τοίχο για να δημιουργήσετε μια μοντέρνα σύνθεση. Ιδανικό για να στολίσει όλους τους χώρους του σπιτιού σας. Περιλαμβάνονται τα υλικά τοποθέτησης. Έχει μέγιστο βάρος αντοχής 10kg. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα στο ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 84 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υψος: | 6 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ρουστίκ , Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 84 cm, 84 cm, 84 cm, 84 cm |
| Depth | 26 cm, 26 cm, 26 cm, 26 cm |
| Height | 6 cm, 6 cm, 6 cm, 6 cm |
| Total weight | 2.8 kg, 2.8 kg, 2.8 kg, 2.8 kg |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ματ

Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ματ

Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ματ

Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ματ

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα