
vidaXL Σχέδιο & βάση αποθήκευσης Παλιό ξύλο 65 x 24 x 50 εκ
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ομπρελοθήκη με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και έχει αφαιρούμενο πλαστικό δοχείο για να μην καταστρέφεται το δάπεδο. Διαθέτει 2 μικρά και 2 μεγαλύτερα γαντζάκια για να κρεμάτε τις ομπρέλες. Ιδανική ομπρελοθήκη που θα ταιριάξει σε κάθε σύγχρονο σπίτι.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 55 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Ξύλο

Μέταλο, διάμετρος


Μέταλο, διάμετρος




Μέταλο, διάμετρος


Ξύλο

Μέταλο, διάμετρος

Μέταλο, διάμετρος

Ξύλο







Ξύλο

Ξύλο




Μέταλο, διάμετρος





Μέταλο, διάμετρος

Μέταλο, διάμετρος


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα