
Ρολόι Τοίχου (Φ50) A-G 891TNL2444
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με αθόρυβη λειτουργία και vintage ύφος. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα με μαύρους δείκτες και εκρού καντράν με εφέ ξύλου. Στο μπροστινό μέρος διαθέτει γυαλί. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο, καθώς δεν ακούγονται οι χτύποι του.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό, Γυαλί |
| Width | 6 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.643 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, βιομηχανικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, βιομηχανικό, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα