
Αλέκιαστο Καρέ (90x90) Whitegg Z159
37×29 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο 140x180 με λευκό φόντο και φλοράλ σχέδιο σε πολύχρωμες αποχρώσεις της εταιρείας Whitegg. Ύφασμα από 100% polyester που κάνει το τραπεζομάντηλο αλέκιαστο και προστατεύει το τραπέζι από τυχόν υγρά. Τοποθετήστε το στο τραπέζι της κουζίνας σας για μια όμορφη εμφάνιση.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Πολύχρωμο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

37×29 εκ
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
140×23 εκ, πολυεστέρας, επιτραπέζιοι δρομείς
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


145×180 εκ, με επεξεργασία τεφλόν, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
39×27 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας, τετράγωνο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα