
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x180) Dimcol Lemon 457 Yellow
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη τραβέρσα σε γαλάζιο χρώμα, με ασημένιες λεπτομέρειες και σχέδιο χιονονιφάδες από την εταιρία Das Home . Κατασκευασμένη από ύφασμα σύνθεσης 100% polyester που το κάνει αρκετά ανθεκτικό. Ιδανική επιλογή για να εμπλουτίσει την εορταστική ατμόσφαιρα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Ποικιλία | Επιτραπέζιοι δρομείς |
| Μοτίβο | Διακοσμητικά |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Das Home |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
43×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

40×160 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα