
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (145x180) Gofis Home Posey 739
Με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο 145x180 από την εταιρεία Gofis Home σε μπεζ αποχρώσεις με γκρι λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένοo από 60% βαμβάκι και 40% polyester με επεξεργασία teflon, που το καθιστά αλέκιαστο. Η μαλακή του υφή διατηρείται, ενώ παράλληλα προστατεύεται από λεκέδες.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|
| Ιδιότητες | Με επεξεργασία τεφλόν |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Μοτίβο | Διακοσμητικά |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 60% Βαμβάκι 40% Polyester |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
145×40 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα


36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, ζακάρ
Σε απόθεμα
Λινό, τραπεζομάντηλο


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

42×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
