
Τραβέρσα (50x220) Gofis Home Erelya Light Ochre 559/04
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner από την εταιρεία Gofis Home σε εκρού χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα σύνθεσης 20% λινό και 80% polyester. Ιδανικό για να στολίσει το τραπέζι του σαλονιού σας αλλά και της τραπεζαρίας σας δίνοντας μια μοντέρνα πινελιά στο χώρο.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Λινό |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 20% Λινό 80% Polyester |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
145×40 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
42×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


42×27 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

260×175 εκ, με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα