
Τραβέρσα (37x160) Gofis Home Zion 645
36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner από την εταιρεία Gofis Home με μοντέρνο σχέδιο σε λευκό-μπεζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα με σύνθεση από 20% λινό και 80% polyester. Ιδανικό για να στολίσει το τραπέζι του σαλονιού σας αλλά και της τραπεζαρίας σας δίνοντας μια μοντέρνα πινελιά στο χώρο.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Λινό |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπεζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα



45×155 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

145×40 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα