
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωποι (9.5x7.5x13.5) Estheti 819-00779
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη σε λευκό χρώμα. Απεικονίζει ανθρώπινες φιγούρες που προσδίδουν μία μοναδική δυναμική στον χώρο σας. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο


Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, διάμετρος

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα