
21,99 €
Διακοσμητικός Κάκτος (15.6x12x40) A-S Exotic Panama 200848
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κλεψύδρες σε βάση των 3, 6 και 10 λεπτών. Η βάση είναι κατασκευασμένη από ξύλο paulownia σε μπεζ χρώμα, ενώ οι κλεψύδρες από διάφανο γυαλί με λευκή, βεραμάν και μπλε άμμο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού για να δώσετε μοντέρνο ύφος στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Γυαλί |
| Width | 19 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα