
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ37x57) Estheti 752-19015
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti σε μαύρο-τερακότα λεπτομέρειες και σχήμα μήλου. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


Διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα