
Διακοσμητικό Χώρου (23x10x25) Edelman Figure 1150373
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό με μοντέρνο ύφος, από την εταιρεία Kersten. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη σε ιβουάρ χρώμα και έχει σχήμα ανθρώπων. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.96 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ανατολίτικο



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διάμετρος, ανατολίτικο

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διάμετρος

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Κεραμικό, πλάτος, ύψος
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα