
23 €
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x43) Estheti 752-19020
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζια υδρόγειος σφαίρα διακόσμησης με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Ιδανική για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει. Συνδυάστε τη με άλλα διακοσμητικά για να δημιουργήσετε την ατμόσφαιρα που επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 1.6 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα