
Διακοσμητική Φιγούρα Ελέφαντας (33x13x26) Estheti 752-11637
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό χώρου σε σχήμα υδρόγειου σφαίρας από την εταιρεία Estheti σε μαύρο χρώμα με κόκκινες-καφέ λεπτομέρειες και μοντέρνο σχεδιασμό. Η βάση της είναι μεταλλική σε ασημί χρώμα. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει!
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Κόκκινο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα