
Κουτί Αποθήκευσης (11.3x8.8x4.7) Estheti 752-28536
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε φυσική απόχρωση και έχει μεταλλικά στοιχεία σε ασημί χρώμα. Απεικονίζει ανθρώπινες φιγούρες που προσδίδουν μία μοναδική δυναμική στον χώρο σας. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 44 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 44 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο




Κεραμικό
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα