
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωπος (30x13x39) Estheti 752-27121
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε φυσική απόχρωση και έχει μεταλλικά στοιχεία σε ασημί χρώμα. Απεικονίζει ανθρώπινες φιγούρες που προσδίδουν μία μοναδική δυναμική στον χώρο σας. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 39 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Ασημί |
| Material | Μεταλλικό,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο


Γυαλί



Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα