
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωπος (20x7.5x7.1) Espiel FAD218
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό, που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στον χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε ασημένιο γυαλιστερό χρώμα και έχει μοντέρνο ύφος. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 21 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Γυαλί, ανατολίτικο




Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, πλάτος
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο





Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Κεραμικό, πλάτος, ύψος
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Μοντέρνο, ξύλο, μέταλο
Σε απόθεμα


Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα