
Κεραμικό διακοσμητικό Υ16,6 εκ., Malio
Κεραμικό, ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Τοποθετήστε το σε οποιονδήποτε χώρο χρειάζεστε, προσφέροντας έναν όμορφο και ταυτόχρονα πρακτικό τρόπο για να διατηρήσετε τον χώρο σας οργανωμένο. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε και ως διακοσμητικό στοιχείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό, πλάτος
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
