
23 €
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x43) Estheti 752-19020
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό χώρου με σχέδιο καράβι. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο με βάση από ξύλο μάνγκο. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού θέλετε.
| Υλικό | Ξύλο, Μέταλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 19 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.303 kg |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα