
Artwork/Sculpture S Line 150cm x Ø21cm σετ 2 τεμαχίων ζευγάρι άνδρας γυναίκα SB.12-0M
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό χώρου σε σχήμα προτομής, που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στον χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από polyresin υλικό σε ιβουάρ χρώμα. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Ιβουάρ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα







Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα