
12 €
Κεραμικό ρόδι χρυσό με κόκκινη και χρυσή διακόσμηση
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με ασημί λεπτομέρειες και σχήμα ροδιού. Ιδανικό για να διακοσμήσετε μοναδικά οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ασημί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Κεραμικό
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


















Ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα