
Τραβέρσα (40x160) Gofis Home Erelya Light Ochre 559/04
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner από την εταιρεία Gofis Home σε εκρού απόχρωση με ανάγλυφες λεπτομέρειες και διακοσμητικά φουντάκια. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα σύνθεσης 100% βαμβάκι. Ιδανικό για να στολίσει το τραπέζι του σαλονιού σας αλλά και της τραπεζαρίας σας δίνοντας μια boho πινελιά στο χώρο.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Μοτίβο | Διακοσμητικά |
| Width | 36 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
145×40 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

42×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×27 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Λινό, τραπεζομάντηλο

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
45×155 εκ, πολυεστέρας, λινό
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
23×37 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×155 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα