
Κηροπήγιο (Φ12x27.5) Estheti 752-24099
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 23,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από σίδερο. Έχει διάφανα γυάλινα στοιχεία. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 0.76 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό


Κεραμικό

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα