
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Soline Camel Brown 1612682
42×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε καφέ χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Στο πάνω μέρος έχει 8 τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμά της είναι μέτριας σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησής σας για να δημιουργήσετε το στυλ που πάντα ονειρευόσασταν.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.659 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα

32×43 εκ
Σε απόθεμα

28×43 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
32×42 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
46×27 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα