
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς L-C Soline Blush 1612713
42×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε κόκκινο χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Στο πάνω μέρος έχει 8 τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμά της είναι μέτριας σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησής σας για να δημιουργήσετε το στυλ που πάντα ονειρευόσασταν.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.669 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×27 εκ
Σε απόθεμα
32×43 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
46×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


42×27 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα

28×43 εκ
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
43×28 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα