
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Soline Concrete Grey 1612678
42×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 14,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε σκούρο γκρι χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Στο πάνω μέρος έχει 8 τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμά της είναι μέτριας σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησής σας για να δημιουργήσετε το στυλ που πάντα ονειρευόσασταν.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.669 kg |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
32×43 εκ
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Συσκότισης
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό


Λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό


Λινό

42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×27 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα