
Κουρτίνα Παραθύρου (135x180) Με Τρουκς L-C Twily Camel 1612136
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης σε εκρού χρώμα ιδανική για τοποθέτηση σε παράθυρο κουζίνας, το χολ, κλπ. Το ύφασμά της είναι από 60% ανακυκλωμένο βαμβάκι-40% polyester που επιτρέπει στο φως να περνάει. Διαθέτει τρουκς διαμέτρου 4cm για να την κρεμάσετε εύκολα σε κουρτινόξυλο.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 60% Βαμβάκι 40% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό

45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, συσκότισης, λινό


Λινό



45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, συσκότισης




Βαμβάκι

Λινό

Βαμβάκι, λινό

27×26 εκ, λορίδες, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
40×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα