
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Soline Blush 1612687
42×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε ροζ χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Στο πάνω μέρος έχει 8 τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμά της είναι μέτριας σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησής σας για να δημιουργήσετε το στυλ που πάντα ονειρευόσασταν.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.669 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
46×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

46×27 εκ
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
Λινό

28×43 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας, μονόχρωμος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Λινό
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
32×43 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα


28×43 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

43×28 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα