
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς L-C Soline Blush 1612713
42×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε ροζ χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμά της είναι μέτριας σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησής σας για να δημιουργήσετε το στυλ που πάντα ονειρευόσασταν.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.717 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×27 εκ
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα

32×43 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
32×42 εκ
Σε απόθεμα

Λινό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

42×27 εκ
Σε απόθεμα
4×40 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

45×26 εκ, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
43×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα