
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Soline Blue Peacock 1612681
42×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε πετρόλ χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Στο πάνω μέρος έχει 8 τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμά της είναι μέτριας σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησής σας για να δημιουργήσετε το στυλ που πάντα ονειρευόσασταν.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.669 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
27×3 εκ, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα

40×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

Συσκότισης
Σε απόθεμα


41×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

46×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

Συσκότισης, λινό, μονόχρωμος



42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

42×27 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, λινό
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα