
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (50x70) Hotel 50% Βαμβάκι 50% Polyester T144
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι με tropical σχέδιο σε μπεζ αποχρώσεις και εκρού λεπτομέρειες από την εταιρεία Nef-Nef. Το ύφασμα έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι με γέμισμα από πολυεστερική βάτα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα