
Ζεύγος Καλύμματα Μαξιλαριών Αδιάβροχα Καπιτονέ (50x70) Hotel 100% Microfiber
50×70 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλύμματα μαξιλαριών της εταιρείας Melinen με καπιτονέ επιφάνεια. Κατασκευασμένες από 100% microfiber και γέμιση 80gsm. Εσωτερικά διαθέτει αδιάβροχη μεμβράνη πολυουρεθάνης PU για άριστη προστασία των μαξιλαριών σας από λεκέδες, υγρασία & μικροοργανισμούς. Κλείνουν με φερμουάρ για σταθερή εφαρμογή.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

50×70 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

20×20 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ
Σε απόθεμα

20×20 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα