
Παπλωματοθήκη Υπέρδιπλη (225x245) Guy Laroche Color Plus Λευκό
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Προστατέψτε τα μαξιλάρια από ανεπιθύμητους υγρούς λεκέδες και σκόνη με τις αδιάβροχες μαξιλαροθήκες. Με επιφάνεια 50% Βαμβάκι 50% Polyester και εσωτερική μεμβράνη PU θα κοιμάστε ξένοιαστοι και ήσυχοι τα βράδια. Οδηγίες πλύσης: Πλύσιμο στο πλυντήριο έως και στους 40 βαθμούς. Σιδέρωμα σε θερμοκρασία έως 150 βαθμούς. Απαγορεύεται η χρήση λευκαντικού και χλωρίνης.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν, ρίγες

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Μοντέρνο, βαμβάκι

Βαμβάκι

Μετάξι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

31×25 εκ, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, ορθογώνιος, βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα