
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (52x70) Hotel 100% Βαμβάκι T200
31×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού, υφασμένη από 50% βαμβάκι και 50% Polyester, 160 κλωστών. Η ποιότητά της την κάνει ανθεκτική, δροσερή, αποτρέπει το κόμπιασμα και το χνούδιασμα.*Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 31 cm, 31 cm, 31 cm, 31 cm |
| Depth | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

31×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
31×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Με φερμουάρ

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Βαμβάκι

Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×1 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με φερμουάρ, βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα