
Θήκη για μαξιλαράκι από χοντρό λινό ύφασμα, Boreo
Με φερμουάρ
Διαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε μπεζ χρώμα με πλεκτή ύφανση. Εξωτερικά είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι, ενώ εσωτερικά έχει πολυεστερική γέμιση. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η μαξιλαροθήκη και να πλένεται. Ιδανικό για να συμπληρώσει τη διακόσμηση του σαλονιού σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 41 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με φερμουάρ

Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Μετάξι

40×40 εκ
Σε απόθεμα
Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ρίγες

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα