
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (52x70) Hotel 100% Βαμβάκι T200
31×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού, υφασμένη από 50% βαμβάκι και 50% Polyester, 144 κλωστών. Η ποιότητά της την κάνει ανθεκτική, δροσερή, αποτρέπει το κόμπιασμα και το χνούδιασμα.*Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

31×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
31×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
18×1 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Τετράγωνος, με φερμουάρ, βαμβάκι

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ορθογώνιος, με φερμουάρ, βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ορθογώνιος, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα