
ΣΕΤ ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΕΣ 50x70cm 2 ΤΕΜ. DAS HOME - COLOUR BEST 1006
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 22×15 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη ύπνου από την εταιρεία Nef-Nef σε βεραμάν χρώμα με λευκές-γκρι λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες. **Το σχέδιο στην μαξιλαροθήκη ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
| Πλάτος: | 22 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ
Σε απόθεμα
30×40 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα