
Μαξιλαροθήκη από 100% βαμβάκι, Shade
Βαμβάκι
Διαστάσεις 22×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη ύπνου από την εταιρεία Nef-Nef με καρό σχέδιο σε μπλε, εκρού και μπεζ αποχρώσεις. Η άλλη όψη είναι μονόχρωμη μπλε. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 22 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.111 kg, 0.111 kg, 0.111 kg, 0.111 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

22×15 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ρίγες

40×40 εκ, με φερμουάρ

50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Βαμβάκι

22×15 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα