
Κάλυμμα μαξιλαριού Zig-zag
Βαμβάκι
Διαστάσεις 50×70 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,55 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκες ζεύγος σε γαλάζιο χρώμα και φλοράλ σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Στο σετ περιλαμβάνονται οι μαξιλαροθήκες φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου. Το ύφασμα τους είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι


50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
52×32 εκ, με φερμουάρ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα