
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (50x50) Nef-Nef Homeware Starige Aqua
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη της εταιρείας Rythmos σε γαλάζιο χρώμα και μοντέρνο σχέδιο με λευκές λεπτομέρειες. Το ζακάρ ύφασμα από 80% βαμβάκι και 20% polyester κάνει την μαξιλαροθήκη ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι, πουά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×40 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ, μοντέρνο, φωτογραφικά μαξιλάρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα

50×50 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα