
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ40x50) Sipo 63lt Καφέ Αρκουδάκι SIP-XB05
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×29×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης για να είναι πάντα τακτοποιημένο το παιδικό και βρεφικό δωμάτιο. Εξωτερικά έχει βελουτέ ύφασμα σε γαλάζιο χρώμα με σομόν σχέδιο χελώνα καρέτα καρέτα και ανάγλυφες λεπτομέρειες. Εσωτερικά έχει χαρτόνι για να στέκεται χωρίς να λυγίζει ή να πέφτει. Ιδανικό για να χαρίσει ένα παιχνιδιάρικο ύφος στο δωμάτιο του παιδιού σας και παράλληλα να το διακοσμήσει. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 29 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 29 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.44 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για αγόρια
Σε απόθεμα
11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα