
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Songmics RLB700Q01
Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 1×28×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης με μεταλλική οπή για να μπορείτε να το τραβάτε από το ράφι. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Έχει εκρού-μπεζ χρώμα με μουσταρδί σχέδιο τίγρη και βεραμάν λεπτομέρειες. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή παιχνίδια στο δωμάτιο του παιδιού. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υψος: | 1 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μπεζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
9×39×28 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα


11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα
7×30×30 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα