
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ40x50) Sipo 63lt Καφέ Αρκουδάκι SIP-XB05
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×28×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε βεραμάν χρώμα με σχέδιο πύραυλος και μεταλλική οπή για να μπορείτε να το τραβάτε. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα non-wooven και εσωτερικά από χοντρό χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα και παιχνίδια στο δωμάτιο του παιδιού.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υψος: | 28 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα


Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα