
Κουτί Αποθήκευσης (28x28x28) Z-L Bear 14479
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×41×41 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι απλύτων-αποθήκευσης για το παιδικό ή βρεφικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα σε λευκό χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες και σχέδιο ουράνιο τόξο. Μπορεί να τοποθετηθεί στο παιδικό δωμάτιο για την αποθήκευση μικροπραγμάτων ή για να βάζετε τα άπλυτα του μικρού σας. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Δώστε λύση στο πρόβλημα της τακτοποίησης, αναβαθμίζοντας αισθητικά τον χώρο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 41 εκ |
| Υψος: | 48 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 41 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.288 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα

7×30×30 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
9×39×28 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα