
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ35x45) Sipo 43lt Οχήματα SIP-SBT44
Για αγόρια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×41×41 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι απλύτων-αποθήκευσης για το παιδικό ή βρεφικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα σε βεραμάν χρώμα με λευκό σχέδιο δεινοσαυράκια. Μπορεί να τοποθετηθεί στο παιδικό δωμάτιο για την αποθήκευση μικροπραγμάτων ή για να βάζετε τα άπλυτα του μικρού σας. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Δώστε λύση στο πρόβλημα της τακτοποίησης, αναβαθμίζοντας αισθητικά τον χώρο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 41 εκ |
| Υψος: | 48 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 41 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.288 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για αγόρια
Σε απόθεμα
7×30×30 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα

11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα
9×39×28 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα