
Κουτί Αποθήκευσης Παιχνιδιών (58x28x45.5) A-S Cloud White 127156B
34×61×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Sipo σε ροζ χρώμα με αρκουδάκι στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυεστέρα με αδιάβροχη εσωτερική επίστρωση. Βοηθά στην προστασία από τη μούχλα από την έκθεση στην υγρασία. Διαθέτει χερούλια για εύκολη μεταφορά και κλείνει με τραβώντας τα λουράκια πάνω. Το πτυσσόμενο αυτό καλάθι έχει μεγάλη χωρητικότητα ώστε να μπορείτε να αποθηκεύετε όλα σας τα παιχνίδια ή οτιδήποτε άλλο επιθυμείτε. Ιδανικό για να κρατήσει τακτοποιημένο το παιδικό ή βρεφικό δωμάτιο.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Sipo |

34×61×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


29×29×3 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ξύλο, με καπάκι

Ύφασμα
Σε απόθεμα
40×37×37 εκ, ύφασμα, διάμετρος

Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
5×62×43 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Για αγόρια
Σε απόθεμα
Ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια, ξύλο





Ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα



1×37×32 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα