
Nautica Des 918 Καλάθι Καλλυντικών Μπλε 25x12
Για αγόρια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Sipo σε γκρι χρώμα με αρκουδάκι στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυεστέρα με αδιάβροχη εσωτερική επίστρωση. Βοηθά στην προστασία από τη μούχλα από την έκθεση στην υγρασία. Διαθέτει χερούλια για εύκολη μεταφορά και κλείνει με τραβώντας τα λουράκια πάνω. Το πτυσσόμενο αυτό καλάθι έχει μεγάλη χωρητικότητα ώστε να μπορείτε να αποθηκεύετε όλα σας τα παιχνίδια ή οτιδήποτε άλλο επιθυμείτε. Ιδανικό για να κρατήσει τακτοποιημένο το παιδικό ή βρεφικό δωμάτιο.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υψος: | 50 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Sipo |

Για αγόρια
Σε απόθεμα

Για αγόρια
Σε απόθεμα
Ύφασμα


Για αγόρια
Παράδοση δωρεάν
Για αγόρια


65 εκ, ⌀ 49 εκ, ύφασμα

Για αγόρια

Ξύλο, λαμινατέ, με καπάκι

Για αγόρια

Για αγόρια


Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια

Ύφασμα, πλάτος, ύψος

16×16×16 εκ, για αγόρια, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο

Για αγόρια

Για αγόρια

Για αγόρια

48×41×41 εκ, για αγόρια, ύφασμα
Σε απόθεμα
34×34×34 εκ, ύφασμα, διάμετρος



34×34×34 εκ, ύφασμα, διάμετρος

Ύφασμα
Σε απόθεμα

65 εκ, ⌀ 49 εκ, ύφασμα

Ύφασμα, πλάτος, ύψος

3×33×28 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα