
Κουτί Αποθήκευσης (28x28x28) Z-L Bear 14479
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×30×22 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σε σετ, κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό (PP). Το σετ περιλαμβάνει 3 κουτιά ίδιας διάστασης, με καπάκι. Διαθέτουν λαβές για εύκολη μεταφορά και είναι λευκά με πολύχρωμες λεπτομέρειες. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή ακόμα και στην κουζίνα. Ιδανικά για να κρατήσετε οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 22 εκ |
| Υψος: | 18 εκ |
| Με καπάκι | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 1.076 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα